MISJA FIRMY

KIM JESTEŚMY I JAKA JEST NASZA HISTORIA?

Jesteśmy gospodarstwem ogrodniczym z długoletnią tradycją i wieloletnim doświadczeniem w branży. Istniejemy od 1920 roku i obecny właściciel Maciej Pełczyński jest już czwartym zarządzającym z rodu Pełczyńskich, który pasją do uprawy roślin zaraził się od swego ojca – Włodzimierza, dziadka – Henryka i pradziadka Zefiryna. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wytwarzamy wysokiej jakości rośliny oraz nieustannie dążymy do poprawy efektywności i wydajności produkcji.

Loading the player...


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY I JAKIE POTRZEBY ZASPOKAJAMY?

Przez cały rok prowadzimy uprawę ozdobnych roślin doniczkowych. Sezonowo produkujemy także rośliny rabatowe, hortensje, byliny, eustomy, chryzantemy, poinsecje (gwiazdy betlejemskie) oraz róże w kilkunastu odmianach. Poza tym ściśle współpracujemy zarówno z krajowymi jak i zagranicznymi producentami, co pozwala nam oferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.

Obraz Obraz Obraz

Loading the player...

PO CO ISTNIEJEMY I DALECZEGO ROBIMY TO CO ROBIMY?

Pragniemy stworzyć naszym Klientom możliwość nabycia szerokiej gamy roślin w atrakcyjnej cenie, by wyeliminować m.in. wszelkie niedogodności związane z zakupami w oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od Gniezna giełdzie. Chcemy zaoszczędzić naszym Klientom czas, nerwy oraz pieniądze.

JAKIE SĄ NASZE WARTOŚCI? W CO WIERZYMY?

Wierzymy, że wysokiej jakości rośliny oraz szeroki ich wybór w korzystnej cenie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta a Jego zadowolenie będzie spełnieniem naszego priorytetowego celu.

DLA KOGO ISTNIEJEMY?

Fakt, że jesteśmy jednocześnie producentem jak i hurtownią kwiatów doniczkowych i ciętych sprawia, że naszymi głównymi odbiorcami są jednostki z branży florystycznej, ogrodniczej, hotelarskiej oraz gastronomicznej. Niemniej jednak prowadzimy także sprzedaż detaliczną, co sprawia, że zakup „prosto od producenta” jest realny dla każdego.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY NA RYNKU?

Jesteśmy jedyną hurtownią-producentem roślin ozdobnych na terenie powiatu gnieźnieńskiego, która posiada także punkt handlowy na giełdzie Franowo w Poznaniu. Nowoczesne szklarnie z mobilnymi stołami i komputerowo sterowanym zalewaniem, wietrzeniem, nawożeniem; tunele; chłodnie; własny transport; nieustannie wprowadzane nowe technologie (w roku 2012 zakupiono nowoczesną doniczkarkę do sadzenia roślin) oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że mamy silną bazę by zrealizować nasz podstawowy cel, jakim jest spełnienie oczekiwań klientów.

Zdjęcie Zdjęcie

GDZIE TERAZ JESTEŚMY?

Kryzys gospodarczy, który wyraźnie dotyka branżę florystyczną i ogrodniczą sprawia, że każdy stara się minimalizować koszty bez straty jakości oferowanych towarów i usług. Dlatego też pragniemy stać się dla Naszych Klientów atrakcyjnym punktem pozyskiwania zarówno roślin doniczkowych jak i ciętych. Mamy nadzieję, że każdy przekona się, że „U Pełczyńskiego bliżej, taniej i wygodniej”.

JAKI JEST NASZ OSTATECZNY CEL?

Naszym ostatecznym celem jest zadowolony Klient, który znajdzie u nas nie tylko atrakcyjny, wysokiej jakości towar ale również zostanie obsłużony przez przyjazny i profesjonalny personel.

Gospodarstwo Ogrodnicze Gniezno
ul. Polna 3c
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00
Kwiaciarnia Gniezno
ul. Wrzesińska 44
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00
Gospodarstwo Ogrodnicze Gniezno
ul. Polna 3c
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00