Oferta

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim rośliny własnej produkcji bądź pochodzące od naszych zaufanych producentów. To daje gwarancję wysokiej jakości produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także sprowadzaniem kwiatów doniczkowych bezpośrednio z Holandii, dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom oryginalną, niepospolitą roślinę w korzystnej cenie.

WIOSNA-LATO

W okresie wiosenno-letnim oferujemy ponad 100 odmian roślin rabatowych i balkonowych w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. pelargonie zwisające (kaskadowe), pelargonie rabatowe (znale), surfinie, milion bellsy, sanvitalie, starce, begonie, żeniszki, bidensy, lobelie, bacopy, bluszcze i wiele innych.

Wiele roślin występuje w tradycyjnych donicach jak i w doniczkach typu ampel. Na specjalne życzenie klientów dokonujemy obsadzenia donic i skrzynek balkonowych wybranymi przez Klienta roślinami.

Każdego roku w maju organizowane są Dni Otwarte dla klientów detalicznych. Istnieje wtedy możliwość zakupu roślin rabatowych i balkonowych prosto od producenta w atrakcyjnej cenie.

Naszą ofertę kierujemy także do firm i instytucji, tj. Urzędów Miast, Gmin, Zakładów Gospodarki Komunalnej, hoteli, restauracji, instytucji użyteczności publicznej i innych.

ObrazObrazObrazObraz

WIELKANOC

Czołowe miejsce w naszej Wielkanocnej ofercie zajmuje produkowana przez nas Hortensja oraz kilkanaście odmian róż z własnej plantacji.

ObrazObrazObrazObraz

JESIEŃ

Jesienią oferujemy głównie chryzantemy doniczkowe i cięte oraz popularne w tym okresie wrzosy i wrzośce.

ObrazObrazObrazObraz

ZIMA (Boże Narodzenie)

Zimą króluje u nas słynna i ciesząca się ogromną popularnością POINSECJA – Gwiazda Betlejemska. Produkujemy ją w wielu rozmiarach i odmianach, przez co nasza oferta zaspokaja najbardziej wymagających Klientów.

ObrazObrazObrazObraz

Ponadto, w okresie zimowym proponujemy cyprysy, chamaecyparisy, schlumbergery i inne.

Gospodarstwo Ogrodnicze Gniezno
ul. Polna 3c
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00
Kwiaciarnia Gniezno
ul. Wrzesińska 44
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00
Gospodarstwo Ogrodnicze Gniezno
ul. Polna 3c
62-200 Gniezno
+48 61 428 29 00